צוות המרכז

פנו אלי ואשמח לחזור בהקדם
שם (חובה)
טלפון (חובה)


רונית בר-חןronit

מאמנת הורים וילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז ולקויות תקשורת

רוני מביאה ידע מקצועי נרחב וניסיון אישי רב בהתמודדות עם אתגר ההורות כאימא לשני מתבגרים בעלי הפרעת קשב. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, הכשרה באימון אישי והתמחות באימון נוער ומבוגרים, הורים וילדים עם הפרעות קשב וריכוז. בשנים האחרונות מלווה מבוגרים, ילדים ומשפחותיהם באימון ביתי בבית הלקוח או בקליניקה לבחירתו על מנת לסייע להם לשפר את איכות היומיום שלהם.

רונית מאמינה בתהליך משולב של אימון הורים וילדים. זהו תהליך שבבסיסו אופטימיות ומטרתו פיתוח מודעות ואחריות, יצירת מסגרת תומכת, והעברת כלים יישומיים על מנת להעצים את איכות החיים של המשפחה כולה.

התהליך ממוקד וכולל:

  • פיתוח מודעות ולקיחת אחריות הדדית
  • שיפור הרגלי למידה והתארגנות
  • שיפור כישורים חברתיים
  • אפשרות ליווי מקצועי במערכת החינוך וגורמי טיפול
  • טיפול בויסות רגשי ומתן כלים לפתרון בעיות

רונית יודעת כי ניתן ליצור שינוי התנהגותי ורגשי ארוך טווח אצל הילד על ידי פיתוח כישורי חיים באמצעות העצמה, תכנון, ארגון, קביעת מטרות, ניהול סדרי עדיפויות וזמן, פיתוח נקודות חוזק, גמישות והתמדה. אלו לצד טיפוח הסמכות ההורית יסייע לשפר את ההתנהלות היומיומית והתקשורת הבינאישית.

החזון של רונית: משפיעה ומעצימה אנשים, מאמינה גדולה במסוגלות וביכולת השינוי של כל אדם שבוחר לקחת אחריות ולהנהיג את חייו. תפקידנו למצוא את הדרך שלנו ולעולם לעולם לא לוותר כי תמיד ישנה דרך. גם אם אנו לא מוצאים אותה, נלמד מאחרים, נמציא דרך, נחשב מסלולים מחדש. העיקר לא לוותר.

שרי שמואליshari

מאבחנת דידקטית ומטפלת בליקויי למידה, בשילוב אימון אישי והקניית אסטרטגיות למידה

שרי מאבחנת ומטפלת בליקויי למידה משנת 2000, מאמנת אישית לילדים ומתבגרים בעלי הפרעות קשב וריכוז, תרפיסטית התנהגותית לילדים ומתבגרים בעלי אספרגר. היא עוסקת

באבחון בשלות לכיתה א’, אבחון לקבלת התאמות וזיהוי מדויק של קשיים לימודיים. האבחונים מוכרים במשרד החינוך לקבלת התאמות בבחינות הבגרות, בלשכות הגיוס בצה”ל, בבחינה הפסיכומטרית, במכללות להשכלה גבוההובמוסדות אקדמיים.

שרי בוגרת מכללת בית ברל במסלול התמחות בחינוך מיוחד ארבע שנתי משנת 1992. היאמאבחנת דידקטית מוסמכת במסלול דו-שנתי משנת 2000. היא מאמנת מוסמכת להפרעות קשב וריכוז על ידי ‘המרכז לאימון התנהגות’משמשת בעשות האחרון כמאמנת אישית מוסמכת להעצמת נשים ע”י ‘מכללת כישורים’.שרי בוגרת קורס הנחיית קבוצות בשילוב אומנויות ע”י מכללת כישורים ותרפיסטית התנהגותית לילדים ומתבגרים על הספקטרום האוטיסטי בהסמכת מרכז ‘בית ליאור’.

החזון האישי של שרי:

העצמת התלמיד והמתאמן והעלאת תחושת המסוגלות ע”י הכרת מוקדי הכוח הייחודיים לו ורכישת כלים להתמודדות ועקיפת מוקדי הקושי ע”י קבלה ואהבה עצמית.שרי דוגלת בשילוב הומור אישי להתמודדות עם מחשבות מזיקות והמרתן במחשבות מועילות.

היא מאמינה בדיאלוג ‘בגובה העיניים’ באווירה תומכת ומתמירה, המתבססת על ערכי הפסיכולוגיה החיובית.שרי מאמינה כי הפרעת הקשב היא מתנה אמיתית, איתה אפשר להמריא למחוזות רחוקים ולהגשים את הפוטנציאל האישי בשמחה, אושר ויצירתיות.

orli

אורלי גרוסמן

מאמנת כושר פונקציונלי, בעלת ניסיון רב בהדרכה ואימון ספורט בדגש בריאותי

אורלי עובדת עם אוכלוסיה רב גילאית בשיקום בעיות גופניות. כבעלת הפרעת קשב ADHD, מתמחה בעבודה עם בעלי קשיי קשב, שנוטים לחבל בבריאותם בדרכים מגוונות, ולהתעלם מצרכים פיזיים עקב המשיכה לסיפק מיידי על חשבון הרגלי התעמלות ותזונה בריאים.

לאורלי ותק של 16 שנה בתחום אימון לגוף בריא ומתפקד. היא בעלת ידע רחב בתחומי הפעילות הגופנית, ובטכניקות שיקומיות לתיקון בעיות הנובעות משימוש לא יעיל של הגוף (לדוגמא, כאבים בגב עליון מישיבה ממושכת מול מחשב, כאבי ברכיים עקב שימוש לא נכון בהליכה, בעיות מיקוד הנובעות מתת שימוש בנשימות, יציבה לא נכונה וכו’).

אורלי מלווה את המתאמן בתהליך אימון הכולל יצירת מודעות ללקויות שיוצרות חוסר איזון פיזיולוגי, ובהגברת המוטיבציה לתרגל עם התמקדות. היא מאמנת ילדים למודעות לפעילות גופנית ושילוב תנועה תקינה בהליכה, בספורט, ובישיבה מול מחשב.

מיקום העבודה הוא בבית הלקוח